Serveerime elamusi

YliCoolikad on kamp loomingulisi maailmaparandajaid, keda ühendab kirg toidu, ilusate sündmuste ning inimeste õnnelikuks tegemise vastu. Meie tööd on võrreldud hästi korraldatud pangarööviga: päevad või kuud täis ettevalmistust, harjutamist, detaile, plaane ja jooniseid – kõik selleks, et sündmuse päeval teaks iga tiimiliige kinnisilmi, kus ja kuidas ta liigub ning mida ja millal teeb. Hoolega läbi komponeeritud sündmused on meie usaldusväärsuse võti.

Ootusi ületav teenindus

Pöörame eriti suurt rõhku teeninduseleKõik meie teenindajad on hoolikalt valitud, läbinud YliCooli ettevalmistuse ning järgivad meie teenindusstandardit. YliCooli teenindaja on professionaalne, särav ja hoolitsetud, kannab Eesti disaini ning kiirgab külalislahkust, et iga külaline võiks tunda end hoitult.

YliCooli Püha Kolmainsus

House, catering, events – YliCool seisab kolmel kindlal jalal. Ainsana Eestis suudame Sulle sõltumatult ja algusest lõpuni pakkuda peo kolme põhikomponenti – peokorraldust, toitu ja ruume.

YliCooli taga seisab 3in1 mees

YliCooli looja, omanik ning peakokk Urpo Reinthal. Urpo on kindla käega maitsevõlur, kellel köögistaaži veerandsajandi jagu.

Ta kuulub Eesti Peakokkade Ühendusse

ning omab Eestis kõrgeimat, 5.ndat taset, mis lubab osaleda nii riigieksami komisjonis kui mainekate kulinaarsete žüriide töös.

2015
2016
2016 ja 2017
2019
2021
2022
2022
2023
2024
Just praegu!
Scroll to Top

Liitu uudiskirjaga

Toit. Pidu. Maitse. Serveerime kustumatuid elamusi ning kutsume ka Sind osa saama oma teekonnast.

Liitu teiste YliCoolidega ning saa parimad pakkumised ja uudised esimesena teada!