Igas mõõdus peod

YliCool Events on  värske tegija sündmuskorralduse maastikul. Usume, et iga pidu, olenemata mõõtmetest, saab olla ainukordne ja meeldejääv. Meie tiim on noor ja näljane ning valmis kõiki piire nihutama. On väga vähe asju, mille ees me risti ette lööme. Olgu Sinu sooviks pidul õhus, maas, vees või järvejääl – mida suurem väljakutse, seda rohkem elevust!

Korporatiivsündmused, pulmad, peied, galaõhtud, jõulupeod; pidu ühele, kahele või kuuesajale; lihtsa joonega või produktsiooni meistriklass. Võtame vastu päringuid igas mõõdus pidudele, et neist suured ja meeldejäävad sündmused teha.

Iga pidu pole sündmus, aga igast sündmusest saab teha peo

8-aastane cateringi kogemus on meile näidanud – üksnes heast toidust õnnestunud peoks ei piisa. Viimane koosneb tuhandest detailist, mille sobitamine on peen rätsepatöö. Neid detaile täpse tunnetusega kokku sättides on tulemus iga kord erakordne, kordumatu ning Sinu olulise hetke vääriline. YliCooli abiga jääb Sinu hooleks vaid lõpptulemuse nautimine.

Miks kasutada peokorraldusteenust?

1

Hästi planeeritud eelarve

Olgu peoeelarve milline tahes, oluline on teha tarku otsuseid. Turgu tundva professionaali kaasamine aitab leida unikaalsed artistid, usaldusväärsed koostööpartnerid ning parimad kokkuhoiukohad ilma kvaliteedis järele andmata. Säästad nii aega, raha kui närvirakke.

2

Sinu “nägu” pidu

Iga peo teljeks on tellija. Leiame üles Sinu isikupära, mis on selgrooks kogu kontseptsioonile ning aitame Sulle olulised detailid tervikuks kokku sulatada. Iga sündmus on terviklik, läbimõeldud ja ainult Sinu moodi.

3

Igaüks on külaline

Võttes peokorralduse enda õlule, saab kauaoodatud sündmusest lihtsalt pikale veninud tööpäev tavalisest šikimas riietuses. Sündmuskorraldaja abiga lood kõigile võimaluse täiel rinnal pidu nautida. Hoiame sündmust korralduse kõikides faasides ajakavas ja eelarves, et kõik külalised võiksid murevabalt pidu nautida.

Pulm oma detailirohkuses ja kõrgete ootustega on üks nõudlikumaid pidusid. Kui tegu pole just sariabiellujaga, on parimagi tahtmise juures ülikeeruline kõike pulmapäevaga seonduvat ette näha või ise ära korraldada. Hoolitseme selle eest, et saaksid hoida pulmapäeval oma pead vaid peosoengu ning silmi kaaslase jaoks.
Oma värske ja maitseka käekirjaga oleme aidanud väga paljudel pruutpaaridel teostada nende unistust elu ilusaimast päevast.

Ettevõttesündmus on nii palju rohkem kui pelgalt pidu. Ühisüritused loovad uudseid võimalusi suhtlemiseks ning mõjutavad meeskondade dünaamikat, avaldades ettevõttele palju suuremat mõju kui esmapilgul paistab.
Mis oleks, kui tähistaks seekord teisiti kui Sinu ettevõttes tavaliselt kombeks? Mängureeglite muutmine aitab püsida eelarves ning tulla välja täiesti omanäolise peokontseptsiooniga.
YliCooli portfoolios on ettevõttesündmusi nii poolesajale kui ligi tuhandele külalisele.

On ülioluline rõõmuhetki märgata ning neid tähistada. Nii õpetad aju märkama ja reageerima Sinu elus toimuvale positiivsele.

Lapsel tuli hammas ära? Leidsid peenrast esimese maasika? Tütar lõpetas kooli või olid tööl tubli? Kõik on tähistamist väärt!

Kui Sa pole just sündinud peokorraldaja, siis võib tunduda, et peo ettevalmistuse vaev koos oma miljoni detailiga ei kaalu üles ühe õhtu toredust. Et vinged peod ei jääks pidamata, siis kutsu meid appi!

On sündmusi, mille emotsionaalsesse paletti mahub nii nukrust, igatsust, lahtilaskmise raskust, tänutunnet, ilusaid mälestusi, hingerahu kui armastust. Oleme Sinu jaoks olemas ka elu kõige raskematel hetkedel. Luba meil enda eest hoolt kanda ning neid hetki väärikalt ja meeldejäävalt korraldada.


Pakume nii peielauda kui aitame korraldada kogu ärasaatmist.

Pulm oma detailirohkuses ja kõrgete ootustega on üks nõudlikumaid pidusid. Kui tegu pole just sariabiellujaga, on parimagi tahtmise juures ülikeeruline kõike pulmapäevaga seonduvat ette näha või ise ära korraldada. Hoolitseme selle eest, et saaksid hoida pulmapäeval oma pead vaid peosoengu ning silmi kaaslase jaoks. Oma värske ja maitseka käekirjaga oleme aidanud väga paljudel pruutpaaridel teostada nende unistust elu ilusaimast päevast.

Ettevõttesündmus on nii palju rohkem kui pelgalt pidu. Ühisüritused loovad uudseid võimalusi suhtlemiseks ning mõjutavad meeskondade dünaamikat, avaldades ettevõttele palju suuremat mõju kui esmapilgul paistab. Mis oleks, kui tähistaks seekord teisiti kui Sinu ettevõttes tavaliselt kombeks? Mängureeglite muutmine aitab püsida eelarves ning tulla välja täiesti omanäolise peokontseptsiooniga. YliCooli portfoolios on ettevõttesündmusi nii poolesajale kui ligi tuhandele külalisele.

On ülioluline rõõmuhetki märgata ning neid tähistada. Nii õpetad aju märkama ja reageerima Sinu elus toimuvale positiivsele. Lapsel tuli hammas ära? Leidsid peenrast esimese maasika? Tütar lõpetas kooli või olid tööl tubli? Kõik on tähistamist väärt! Kui Sa pole just sündinud peokorraldaja, siis võib tunduda, et peo ettevalmistuse vaev koos oma miljoni detailiga ei kaalu üles ühe õhtu toredust. Et vinged peod ei jääks pidamata, siis kutsu meid appi!

On sündmusi, mille emotsionaalsesse paletti mahub nii nukrust, igatsust, lahtilaskmise raskust, tänutunnet, ilusaid mälestusi, hingerahu kui armastust. Oleme Sinu jaoks olemas ka elu kõige raskematel hetkedel. Luba meil enda eest hoolt kanda ning neid hetki väärikalt ja meeldejäävalt korraldada. Pakume nii peielauda kui aitame korraldada kogu ärasaatmist.

CRISTINE K. BARTELS

Sündmuste projektijuht

Scroll to Top

Liitu uudiskirjaga

Toit. Pidu. Maitse. Serveerime kustumatuid elamusi ning kutsume ka Sind osa saama oma teekonnast.

Liitu teiste YliCoolidega ning saa parimad pakkumised ja uudised esimesena teada!